PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132125}

Zorro

6,7 1 403
oceny
6,7 10 1 1403
Zorro
powrót do forum serialu Zorro

Uwielbiam tą wersję Zorro <3 Jest najlepsza i uzależniłam się od niego. Uwielbiam Duncan'a Regher'a <33
Kto twierdzi tak samo? <3 <3 <3 <3333333 :*

ocenił(a) serial na 10
nussia890

Ja też uważam, że to najlepsza wersja serialowa o przygodach Zorro. W prawdzie wychowałem się za klasyku Disney'a z lat 1957-1959 i muszę przyznać, że pierwszy sezon tego serialu był interesujący i niebywale śmieszny. Jednak dwa następne już odcinały kupony i nie były tak dobre. Za to wersja z 1990 roku z Duncanem Regherem trzymała równy poziom przez wszystkie sezony, chociaż przyznaję, że pierwszy Alcalde Luis Ramone był ciekawszym przeciwnikiem niż Ignacio de Soto, ale w dalszym ciągu Sierżant Mendoza rozbawiał mnie do łez.

Wiencor

A mi właśnie trochę zabrakło wątków komediowych - Może dlatego nadal dla mnie wersja Disneya jest niedościgniona, choć również uważam tą wersję za jedną z lepszych historii o Zorro .

ocenił(a) serial na 8
nussia890

Regehr może nie jest tak zabójczo przystojny jak Williams, ale ma świetną charakteryzację i jest bardzo męski. Wg mnie może się podobać. Jego Diego jest niezwykle sprytny, dowcipny, inteligentny, zwinny i wrażliwy. Tak wyobrażałam sobie Zorra. Jednocześnie jest ludzki. Miewa złe dni jak zwykli ludzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones