Michael EmersonI

8,5
5 908 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Emerson

Pinkny, mądry, gra w superowskich produkcjach superowskie role, miszczu!!!
Poprostu naj naj i jeszcze raz naj
[Tak, jestem z tych świrniętych ludzi co odrazu zakochują sie w gościu po obejrzeniu jendej rzeczy z jego udzialem]
Ale spojrzcie na jego twarz! No pinkny!!! 8D

pukka

Zgadzam się z Tobą w 100% ja też się zakochałam :D

elfka77

^^
A tam błąd jest wyzej , obejżałam dwie produkcje z nim [a miłośc sie zaczela od 6-go odcinka Lostów hehem]
Cieszem siem elfka77 żem mniem popierasz xD

No i tam oczywiście to nie jest taka true love ale trza przyznać gośc ma w sobie coś. Nawet jak grał jakaś tam role jakiegoś tam mola książkowego chyba, to nawet tam było coś takiego że: hmm, nice ^^
A wogle, ten jego zabójczy wzrokkk!! >8D Przecież w Lostach to porpostu... aaaach...^^

Niech żyje Emerson!!! <3333333
A elfka77, gdzie sie w nim zaciochałaś? :D

pukka

Oczywiście, że w Zagubionych :D ma niesamowity wzrok i głos, jak widzę go na ekranie to na mojej twarzy maluje się niezmierne szczęście ^^
Jakiś czas po obejrzeniu 2 i 3 serii Lostów obejrzałam "Piłę" i byłam w szoku, że tam grał, ale bardzo miło było go zobaczyć w innej roli ^^
Michael jest the best.

elfka77

no i kurcze, jeszcze tam w 'z archiwum x- gral <-trza to zobaczyc! no i tam wogle mam zamiar wszystkie produkcje znim zobaczyc jakie tylko wyszly hehe >8D
Jaa nie moge, a poprostu jak go widze w jakims wywiadzie i jak sie usmiecha,to az mi sie na sercu wogle cos robi8D I to jest ta sama osoba co gra evil bena a tu normalnie jak mniam mniam, ajtam, kurde, slodziachny ze nie wiem ^^

pukka

No, też chcę obejrzeć "z archiwum x" z jego udziałem ^^
Ostatnio znalazłam w necie fotki, na których był młody i w życiu bym go nie poznała ^^

elfka77

No, breechta, tez widzialam xD Albo jak brode mial - lol
A wogle, on ma dobry wygląd ogólny, bo ma przeciez teraz 54 lat, w Lost'ach gra 40-ileś letniego [i na tyle wyglada w sumie,nie?] I w Pile jako Zepp dla mnie wygladał na max na 35 Jeszcze tak fajnie byl ubrany w taka kurteczke z kapturkiem ^^ i wogle byl taki ... no słodziuchny no! XD A, i te rekawiczki tez mial zajebiste. A wogle uwielbiam tam z nim te scene jak wylatuje z pokoju za tą babką i drze sie 'mrs. gordon? danieeel?' i w tym czasie tak wyrzuca ten magazynek i tak fajnie niezgrabie to wszystko robi XDD i jeszcze najlepsze jest jak odsuwa drzwi do tej łazienki i tak sie słodziachnie [chyba nadużywam tego słowa XD] rozgląda po niej i co nagle kieruje wzrok na tego lekarza - kurde - brechta jest z nim :DDD 5 razy przewijalam na tej scenie hehehe

pukka

Taaaak, jak to dobrze, że nie jestem sama ze swoją manią ;D

elfka77

Nooo nareszcie jakieś bratnie dusze :D :D
Zapraszam was dziewczyny na mojego bloga... myśle że was ucieszy :D :D
Pozdro :D

magic_box

zgadzam się z Wami on jest cudowny...i jego oryginalny wygląd zakochałam się w nim po prostu :))) pozdrowionka

pukka

Tak, tak, tak ^__^!

Odcinek Z Archiwum X z Emkiem do obejrzenia tutaj:
http://www.watch-thexfiles-online.com/Watch_The_X-
Files_Online_Season_9_Episode_18_Sunshine_Days.html

Aczkolwiek osmiele sie stwierdzic ze rola w Lost troche go
skrzywdzila... [Dodam przy tym ze postac Bena jest NAJNAJNAJ z calej
serii!]

Ale ogladalam sporo wywiadow z nim i nie raz sie zdarzalo ze strasznie
dziwnie ludzie reaguja na niego! W jednym z wywiadow jakies durne
babiszcze ni z tego ni z owego wyjezdza 'Przerazasz mnie O.o' czy cos
takiego, widac bylo ze Miachael troche sie zmieszal i nie do konca
wiedzial jak zareagowac O.o...

W wielu wywiadach prosza go tez o gadanie tym 'przerazajacym Ben'owskim'
tonem, no ilez mozna? Ale on jest cierpliwy i nie bylo przypadku zeby
odmowil, ot zrobi czego sie od niego oczekuje i tyle.

Ja naprawde nie wiem jakim cudem ci ludzie nie zauwazaja jakim milym i
sympatycznym facetem Michael jest!

Drogie fanki zerknijcie tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=z9H4sw6NNvI

Najsympatyczniejszy aktor: Michael Emerson! Az sie micha cieszy jak sie
go widzi ^__^!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones