PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107881}

Legenda Zorro

The Legend of Zorro
6,6 55 981
ocen
6,6 10 1 55981
5,0 9
ocen krytyków
Legenda Zorro
powrót do forum filmu Legenda Zorro


Wiecie co ja też jestem fanem tego serialu i wszystkich filmów o zorro ale ostatnio na youtube pjawily się odcinki najnowszej telenoweli zorro la espada y la rosa. Diego nie jest ladny ale jego przygody są takie emocjonujący w tym serialu wreszcie jest pokazane ,że on wcale nie jest taki niezwyciężony,bo w serialu zawsze miłaem pewnośc,że da sobie rade ,a tam kazde jego zjawienie się przyprawia o dreszczyk emocji i ta muzyka amor gitano jest bomba,serial powstałw tym roku liczy 120 odcinków,jest grany na Hiszpańskiej stacji telemundo. Na Youtube obejrzałem 80 odcinków ,ale mało z tego rozumiem ,bo akurat Hiszpańskiego nie umiem ,więc bardzo was proszę zajmijcie się stroną w filmwebie poświęconą temu serialowi i napiszcie jak myślicie czy serial przsyjdzie do Polski lub do Angli by mozna było ściagnac powiedzmy angielską wersje.PROSZĘ O ODPOWIEDŹ WSZYSTKICH FANÓW ZORRO,lub ciekawych tym tematem.

użytkownik usunięty

przepraszam za serialu bo nie chciało mi się tyle pisac więc skopiowałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones