PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181491}

El Muerto

The Dead One
3,8 1 104
oceny
3,8 10 1 1104
El Muerto
powrót do forum filmu El Muerto

Ostatnio wydaję słabiutkie filmy trzeciej ligi których praktycznie nie da się oglądać. Najgorszy był " Dom strachu ". Kiedyś były w nim super filmy: "Opętanie", "Droga bez powrotu", a teraz te: "Jekyll+Hyde", "Kostnica" itp. Coś mi się zdaje że kino grozy niedługo wyleci ze sprzedarzy.

ocenił(a) film na 10
IsTiLlLoVeYoU

Kino grozy?Potrzepało cie.To jest film na podstawie komiksu.Komiks i groza ??Jak już tak myślisz to twoja sprawa.Ale mówie od razu.Film jest Dobry.:)

ocenił(a) film na 4
ziom_2005

Kino grozy, Carisma, chodziło mi o firmę wydającą horrory, wiem że jest na podstawie komisku, ale dla mnie i tak do dupy więc po co pieprzyć.

ocenił(a) film na 1
ziom_2005

Dla kogoś kto daje "Opowieści z Narnii" i "X-men" 10/10 jest dobry. Dla HannyMontany to pewnie by Ci skali zabrakło :D
Wyjazd stąd dzieciaku Neo.

ocenił(a) film na 2
IsTiLlLoVeYoU

Zgodze się że kiedys były o wiele lepsze filmy, droga bez powrótu dobry film, jednak ja brałabym pod uwagę jeszcze wszesniejsze , takie jak Piatek 13-stego lub halloween i wiele innych z tamtych czasów, rózwniez lata 90-siate przyniosły dobre fily - np krzyk , ostatnio to bywa róznie, raz dobry film np "droga ... ", raz gorszy. El Muerto nie podobał mi się wogle, kupiłam ten film, patrze okaładka ciekawa, jednak sie rozczarowałam. dam mu 2/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones